Categories: hotel

Komfortowy wypoczynek w pobliżu natury

Ziemia świętokrzyska w ostatnich latach zyskuje coraz większe zainteresowanie zarówno wśród turystów, jak i osób poszukujących miejsca na wypoczynek. Województwo świętokrzyskie oferuje przyjezdnym atrakcje zarówno architektoniczne oraz przyrodnicze, a duża powierzchnia okolicznych terenów zielonych, oddalonych od dużych aglomeracji miejskich, sprawia, że to wspaniałe miejsce na wypoczynek, jak i odnowę biologiczną dla osób w każdym wieku.

Hotel SPA – pomysł na weekend dla par i rodzin

Hotel SPA Bristol w Busku Zdrój to miejsce wyjątkowe – hotel położony jest w samym centrum mieasta. Z drugiej strony bliskość przyrody pozwala „naładować akumulatory” i zaczerpnąć świeżego powietrza. Na przyjezdnych czekają komfortowo wyposażone pokoje oraz apartamenty, z dostępem do sieci Wi-Fi, klimatyzacją i łazienkami.

Ponadto w ośrodku na gości czekają takie udogodnienia jak strefa SPA, oferująca masaże, kąpiele oraz różnego typu zabiegi kosmetyczne. Hotel Sanatorium Bristol posiada także basen zewnętrzny, którego można podziwiać panoramę Gór Świętokrzyskich oraz baseny wewnętrzne, w tym basen solankowy. 

Z myślą o biznesie przygotowane zostały sale konferencyjne, idealne do organizacji kameralnych szkoleń i spotkań biznesowych. W obiekcie znajduje się również restauracja, dzięki czemu wszyscy goście będą mieli okazję spożycia wyjątkowego posiłku.

Świętokrzyskie – dlaczego warto tam pojechać?

Województwo świętokrzyskie słynie m.in. z Gór Świętokrzyskich, niskiego pasma górskiego z charakterystycznymi gołoborzami i niesprawiającymi trudności szlakami turystycznymi, wzniosłymi historycznymi budowlami jak np. Zamek Królewski w Chęcinach, czy ruiny Zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Ponadto miłośnicy ciekawostek geologicznych mogą zwiedzić Jaskinię Raj lub zobaczyć Rezerwat przyrody Kadzielnia.

Wybierając noclegi Busku Zdrój zyskujemy możliwość zwiedzenia najważniejszych atrakcji regionu, jednocześnie regenerując siły, dzięki udogodnieniom, które oferuje ośrodek. To wszystko sprawia, że każda podróż w tym rejonie, czy to weekendowy wypad, czy dłuższy wypoczynek, będzie niezapomnianym przeżyciem, wartym powtórzenia.