Categories: hotel, piękne miejsca, spa

Odrobina luksusu w urokliwym zakątku Polski

Góry Świętokrzyskie to idealne miejsce na odpoczynek. To jakże urokliwe miejsce zachwyca o każdej porze roku. Porośnięte lasami góry, gołoborza i jaskinie sprawiają, że ktoś, kto raz odwiedził ten zakątek Polski, z pewnością wróci tu ponownie. Decydując się na pobyt w Górach Świętokrzyskich warto poszukać noclegu w równie malowniczym Busku Zdrój lub ich niedalekiej okolicy. Stanowią one świetną bazę wypadową, a wieczorami można odpocząć na rynku.

Dlaczego warto wybrać Hotel Bristol?

Głównym atutem, dla którego warto wybrać właśnie ten obiekt jest lokalizacja. Malownicze położenie na stoku jednej z gór z widokiem na pasma gór świętokrzyskich, nie tylko ucieszy nasze oczy, ale również pozwoli na wspaniały wypoczynek. Otaczające lasy, łąki i stawy to nie tylko zapewnienie świeżego powietrza, ale również idealne miejsca na spacery i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Bliskość natury to niewątpliwie duża zaleta, jednak dla tych którzy cenią sobie bliskość miasta, hotel ten również spełni Jego oczekiwania. Największe miasto województwa świętokrzyskiego oddalone jest o zaledwie kilka kilometrów. W Busku Zdrój prócz licznych atrakcji turystycznych znajdziemy również klimatyczne restauracje z regionalnymi potrawami.

Doskonałą kuchnię polską w nieco złamanej, nowoczesnej formie znajdziemy również w hotelowej restauracji. Ogromną zaletą restauracji jest możliwość skorzystania z miejsc na tarasie. Cóż piękniejszego może być od doskonałego jedzenia z widokiem góry? Urlop to czas nie tylko odpoczynku, ale również doskonały moment na zadbanie o nasze ciało. Po całodziennych wycieczkach pieszych, czy rowerowych każdemu z pewnością przyda się odrobina relaksu w SPA. Jeśli zaś zdecydujemy się na mniej aktywny wypoczynek niż wędrówki po górach, zawsze możemy skorzystać z odpoczynku w jednym z basenów lub saunie. Po takim relaksie warto odpocząć chwilę z książką lub bez chociażby na hamaku w otoczeniu brzóz. Warto skorzystać również z kolejnej atrakcji jaką są wieczory muzyczne w hotelowym klubie. A dla tych, którzy dbają o swoją formę przez cały rok przygotowana została siłownia. Jak widać każdy znajdzie coś dla siebie. To miejsce to świetna alternatywa dla wakacji za granicą lub weekendowy odpoczynek.